Detail domu :                 

- Energetická třída A
- Typ nemovitosti: Dvoupodlažní rodinný dům
- Dispozice domu:  5+1 s garáží
- Celková výměra pozemku 627m2 - zastavěná část 151m2     
- Podlahová plocha domu: 252m2 
- Prostorné místnosti s dostatkem denního světla
- Inženýrské sítě: elektrická a plynová přípojka, obecní vodovod, splašková kanalizace
- Součástí domu : zastřešený bazén, venkovní terasa s markýzou, solární kolektory, krb, zabezpečovací systém
- Slepá ulice - 'nulový' provoz - bezpečné místo

 PRODÁNO

 

    

 

Informace k nabízené nemovitosti : 

Nabízíme k prodeji precizně provedený rodinný dům dispozičně 5+1 s garáží a zastřešeným bazénem ve městě Rajhrad.
 
Rodinný dům leží na pozemku o výměře 627 m2 s celkově zastavěnou plochou 151m2.  Podlahová plocha nabízené nemovitosti činí 252 m2. Dům se nachází ve slepé, dopravně bezpečné ulici Volného č.p. 796.  Nabízená nemovitost splňuje energetickou třídu A.
 
 Dispozice domu: za vstupními dveřmi se nachází chodba (8,1 m2), ze které je přístupné samostatné WC (2,6 m2). Z chodby vstoupíme do haly ( 13,8 m2), která propojuje obývací pokoj s ostatními částmi domu. Na slunný a vzdušný obývací pokoj (27,1 m2) navazuje kuchyňský kout s jídelnou (21,5 m2).  Z obývacího pokoje je přístupná terasa s markýzou pro příjemné posezení v letních dnech. Součástí 1NP je prádelna (5,9 m2), praktický sklad (5 m2 a prostorná garáž (30,5 m2). Dominantu domu tvoří centrální dřevěné schodiště (14,2 m2) se skleněným zábradlím, kterým vystoupáme do haly ( 16,6 m2) v 2NP. Z této haly jsou přístupné všechny pokoje: pokoj 1( 19,5 m2 ), pokoj 2 ( 20 m2), ložnice (22,2 m2 ), pracovna (24,1 m2), sklad (4,6 m2), prostorná koupelna (14,6 m2) a WC (1,9 m2).
 
Na pozemek se vjíždí z obecní komunikace přes  bránu z kovových profilů s laťováním. Oplocení pozemku je  provedeno  v kombinaci  dřevěných dílců,  vsazených mezi zděnou zídku a živým plotem. Zpevněné plochy jsou provedeny ze zámkové dlažby. Podlahy obytných prostor jsou pokryty keramickou dlažbou, plovoucí podlahou a koberci v příjemných tónech ladící k celkovému designu interiéru.
 
  Výplně otvorů tvoří francouzská okna, balkónové dveře , střešní a klasická okna.  Kvalitní dřevěná okna od předního českého výrobce. Vytápění je teplovodní.  Zdrojem ohřevu topné a teplé užitkové vody je plynový kondenzační kotel. Jako lokální zdroj tepla slouží krbová kamna na kusové dřevo. K ukládání přebytečného tepla a jeho následné využití slouží akumulační nádrž o objemu 800 l. Teplovodní otopná soustava je dvoutrubková, s nuceným oběhem vody a nízkoteplotním spádem pro radiátory. Vstupní teplota vody do otopné soustavy je regulována ekvitermně. K ohřevu TUV slouží akumulační nádrž tepla s průtokovým ohřevem. Akumulační nádrž je napojena na plynový kondenzační kotel a na vakuové solární kolektory. Nemovitost je opatřena zabezpečovacím zařízením, umožňující spojení na mobilní telefon. Za domem je k dispozici venkovní bazém o rozměru 6,5 x 4,5 m, v blízkosti bazénu se nachází zahradní domek s dalším posezením. Ostatní plochy jsou velmi vkusně osázeny rostlinami, keři, stromy a udržovaným trávníkem s automatickým zavlažováním. Rodinný dům poskytuje komfortní bydlení se skvělou dostupností do centra Brna. Více informací  u makléře. V případě potřeby Vám zajistíme i financování.  

Spotřeba energií rodinného domu 2019 - 2020 
Detailní spotřeby energií ke stažení ZDE

 

   *VYŠŠÍ SPOTŘEBY ZA ROK 2020 JSOU OVLIVNĚNY ZEJMÉNA PRACÍ NA HOMEOFFICE 

MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ? KONTAKTUJTE MĚ.